Tusind tak!

Sæsonen 19/20 er slut og vi savner at se VORES HOLD på banen. Men der er flere vi savner, nemlig alle dem bag VORES HOLD, som hjælper os, så spillerne kan løbe på banen og gøre det, de er bedst til. Vi savner vores frivillige frygtelig meget, og derfor vil vi også gerne dele denne video med jer, og ikke mindst igen sige tak for den kæmpe indsats, som vores frivillige altid leverer!

Hilsen til alle håndboldens frivillige

Selvom sæsonen ikke fik den afslutning, vi alle havde håbet på, så vil vi – og en række håndboldprofiler – gerne sige tusind tak for indsatsen til alle jer mange frivillige ude i klubberne og foreningerne 🙌I er håndboldens hjerteblod, og I bidrager med en uvurderlig indsats uge efter uge 👏 Så mange tak for det og god sommer 🤾🌞(Husk lyd)

Slået op af TV 2 Håndbold i Tirsdag den 28. april 2020
2020-04-29T19:35:16+02:00