Netværksgrupperne i Århus Håndbold2019-08-13T12:59:34+00:00

Netværksgrupperne i Århus Håndbold

HORISONT-gruppen

Virksomhed Branche Netværksmedlem Mail
Anodyne Holdningskorrigerende tøj Michael Elefsen michael.elefsen@anodyne.dk
Bastholm Juicebar Juicebar Lars Bastholm lars@bastholmjuicebar.dk
BDO Regnskab og service Bo Sørensen bos@bdo.dk
Beierholm Revision Kristian T. Nielsen ktu@beierholm.dk
Beierholm Revision Casper Jensby cje@beierholm.dk
CESCOM IT-sikkerhed, drift og infrastruktur Jan Aude jau@cescom.dk
Djurslands Bank Bank Christian Sønderby cson@djursbank.dk 
Diningsix Restauranter og catering Troels Frost tf@diningsix.dk
EDC Erhverv Ejendomsmægler Mads B. Christensen madchr@edc.dk
Flex in Ex Skilte Anders Jørgensen anders@flexinex.dk
GF Forsikring Forsikringsselskab Thomas Prägler thpr@gfforsikring.dk
Glasfakta Glasløsninger og rådgivning Lars G. Jørgensen lgj@ogjoergensen.dk
Hjulmand Kaptain Advokat Niels Lomborg lom@70151000.dk
Horisont Hotel- og konferencecenter Githa Damgaard Hansen githa@koldkaergaard.dk
Højbjergklinikken Tværfagligt behandlingscenter Johs. Højbjerg jh@hoejbjergklinikken.dk
Håkansson Reklamefotografi Reklamefotografi Christoffer Håkansson mail@haakansson-reklamefotografi.dk
Jydsk Emblem Fabrik Navneskilte, promotion Jesper Bo Bundgaard jbb@jef.dk
KEN STORKØKKEN Storkøkkenforhandler Randi B. Knudsen rbk@kenstorkoekken.dk
LB Consult Byggeteknisk rådgivning Nicolai Juul nj@lb-consult.dk
Ledelsesrådgiveren Ledelsesrådgivning Simon Lauridsen sl@ledelsesraadgiveren.dk
LMO Erhvervsrevision Erhvervsrevision Michael Madsen mim@lmoerhvervsrevision.dk
Mindful at Work mindfulness Helle Iversen helle@mindfulatwork.dk
Miljørent Rengøringsservice Yvonne Kjär yh@miljorent.dk
Nordea Bank Jesper Rønne jesper.ronne@nordea.dk
Poul Rasmussen Bilcenter Bilforhandler Michael Halvorsen mh@prb.dk
Pran Vinimport Vin Preben Andersen pran@pran.dk
Pro-plan.dk Fotograf Artur Ajzenman aa@pro-plan.dk
Radio go!FM Radio Joan Tønnesen joan@gofm.dk
Ricoh Print/kopi René Jensen rene.jensen@ricoh.dk
Rosborg Møbler Designermøbler Niels Hultmann niels@Hultmann.dk
Sav-Vaerket event Eventsted Rasmus Rahbek rar@savvaerket-event.dk
Spar Nord Aarhus Bank Kim Groth kgr@sparnord.dk
Sparekassen Kronjylland Sparekasse Peter Kaarup pkaa@sparkron.dk
STARK Byggemarked Tom Kristensen tk.aarhus@stark.dk
Stiften Avis og annoncering Dennis Holdgaard denho@jfmedier.dk
Supervision Alarmteknik Alarmsystemer Søren Nedergaard soren@supervision-alarm.dk
Tri-Consult A/S Rådgivende ingeniørfirma Ole Fischer Bak ob@triconsult.dk
Tuen Media Kommunikationsbureau Andres Møller atom@tuen.dk
Two Socks Ginbar Susanne Simonsen susanne@two-socks.com
Volkswagen Risskov Bilforhandler Søren Hagelquist soha@vw-aarhus.dk
Østjysk Firmafrugt Frugt Johnny Rasmussen info@oestjyskfirmafrugt.dk
Århus Charter Rejsebureau Kasper Jensen kj@aarhuscharter.dk

SMAG & SLÆGT-gruppen

Virksomhed Branche Netværksmedlem Mail
CESCOM IT-sikkerhed, drift og infrastruktur  Allan Lind  al@cescom.dk
Clemens Advokater Advokat Peter Hyldahl Ebbesen phe@clemenslaw.dk
Effekt Advokater Advokat Claus Moldt cm@effekt-law.dk
FIRSTLEASE Billeasing Jesper Vindfeld Nielsen jv@firstlease.dk
Hustømrerne Tømrerfirma Mads Skov Hjorth msh@hustomrerne.dk
JKS Vikar- og rekruttering Jeanette Møller Demuth jmd@jks.dk
Jobcenter Aarhus Kommune Jobcenter Pia Barner Kaster pbak@aarhus.dk
Reduce CO2 Hanne Wiese hw@reduceco2.biz
Restaurant Anker Restauration Marianne Frøkjær marianne@meresmag.dk
Revision Ry og Hammel Revision Niels Jørn Jeppesen nj@revisionry.dk
Sparekassen Kronjylland Sparekasse Peter Kaarup pkaa@sparkron.dk
T.E Service Dørautomatik Dørautomatik Brian Steensgaard brian@teservice.dk
Tele-Mark Telemarketingsbureau Mads E. Kudsk mk@tele-mark.dk
Vinkyperen Vin og alkohol Anders P. Hansen anders@vinkyperen.dk

FAGSKOLE-gruppen

Virksomhed Branche Netværksmedlem Mail
Big Web Web- og mobilapps Marrtin Rylander marrtin@bigweb.dk
Gardin Lis Gardiner Lis Bilde lisbilde@gardinlis.dk
GLASCOM Glasleverandør Poul Erik Winther pew@glascom.dk
Hadsten Fri Fagskole Fagskole Inge-Dorte Wandall forstander@hadstenff.dk
Karins Taxi Kørsel Karin Andersen karinandersen09@live.dk
Langå Teltudlejning Teltudlejning Svend Larsen info@langaateltudlejning.dk
Nodo Akitekter Akitektfirma Torben Bonne tb@nodo.dk
Nybolig Hinnerup og Hadsten Ejendomsfirma Kirsten Dalsgaard kid@nybolig.dk
Optify Digital optimering & udvikling Kim smidt Christiansen kim@optify.dk
Paragrafadvokaterne Advokat Søren V. Andreasen sva@paragrafadvokaterne.dk
Sparekassen Kronjylland Sparekasse Anders Juel asj@sparkron.dk
Sparekassen Kronjylland Sparekasse Jonas Lindgaard jli@sparkron.dk
Super1Rent Danmark Erhvervsrengøring Jesper Blak jb@sparkron.dk