Netværksgrupperne i Århus Håndbold2019-10-07T08:27:46+00:00

Netværksgrupperne i Århus Håndbold

HORISONT-gruppen

VirksomhedBrancheNetværksmedlemMail
BallisagerKonsulenthusBritt Rønbergbrr@ballisager.com
Bastholm JuicebarJuicebarLars Bastholmlars@bastholmjuicebar.dk
BDORegnskab og serviceBo Sørensenbos@bdo.dk
BeierholmRevisionKristian Tudborgktu@beierholm.dk
BeierholmRevisionCasper Jensbycje@beierholm.dk
CESCOMIT-sikkerhed, drift og infrastrukturJan Audejau@cescom.dk
Djurslands BankBankChristian Sønderbycson@djurslandsbank.dk 
DiningsixRestauranter og cateringTroels Frosttf@diningsix.dk
EDC ErhvervEjendomsmæglerMads B. Christensenmadchr@edc.dk
GF ForsikringForsikringsselskabThomas Präglerthpr@gfforsikring.dk
GlasfaktaGlasløsninger og rådgivningLars G. Jørgensenlgj@ogjoergensen.dk
Hjulmand KaptainAdvokatNiels Lomborglom@70151000.dk
HorisontHotel- og konferencecenterGitha Damgaard Hansengitha@koldkaergaard.dk
HR SolutionsHR-løsningerKurt Larsenkla@hrsolutions-as.com
HøjbjergklinikkenTværfagligt behandlingscenterJohs. Højbjergjh@hoejbjergklinikken.dk
Håkansson ReklamefotografiReklamefotografiChristoffer Håkanssonmail@haakansson-reklamefotografi.dk
Jydsk Emblem FabrikNavneskilte, promotionNina Skovgård Hansennsh@jef.dk
KEN STORKØKKENStorkøkkenforhandlerRandi B. Knudsenrbk@kenstorkoekken.dk
KLC ErhvervSalg, service og support af telefoni og IT-løsningerSusanne Bertelsensube@klcerhverv.dk
LMO ErhvervsrevisionErhvervsrevisionMichael Madsenmim@lmoerhvervsrevision.dk
MiljørentRengøringsserviceYvonne Kjäryh@miljorent.dk
Middelfart SparekasseSparekasseOle Hermansenolh@midspar.dk
Mindful at WorkmindfulnessHelle Iversenhelle@mindfulatwork.dk
Onlinesynlighed.dkOnline synlighedJohn Nielsenjohn@onlinesynlighed.dk
ParagrafadvokaterneAdvokatfirmaSøren Andreasensva@paragrafadvokaterne.dk
Poul Rasmussen BilcenterBilforhandlerMichael Halvorsenmh@prb.dk
Pran VinimportVinPreben Andersenpran@pran.dk
Pro-PlanFotografArtur Ajzenmanaa@pro-plan.dk
Radio go!FMRadioJoan Tønnesenjoan@gofm.dk
RicohPrint/kopiRené Jensenrene.jensen@ricoh.dk
Rosborg MøblerDesignermøblerNiels Hultmannniels@Hultmann.dk
Sav-Vaerket eventEventstedRasmus Rahbekrar@savvaerket-event.dk
Spar NordBankLean Bach-Nielsenleb@sparnord.dk
Sparekassen KronjyllandSparekassePeter Kaaruppkaa@sparkron.dk
STARKByggemarkedMaria Taastimtt.aarhus@stark.dk 
Supervision AlarmteknikAlarmsystemerSøren Nedergaardsoren@supervision-alarm.dk
Tele-MarktelemarketingbureauMads Kudskmk@tele-mark.dk
Thomsen&coKommunikationsbureauHeidi Bjerregaardheidi@thomsenogco.dk
Tri-Consult A/SRådgivende ingeniørfirmaOle Fischer Bakob@triconsult.dk
Two SocksGinbarSusanne Simonsensusanne@two-socks.com
Århus StifttidendeAvis og annonceringDennis Holdgaarddenho@jfmedier.dk
Århus CharterRejsebureauKasper Jensenkj@aarhuscharter.dk

SMAG & SLÆGT-gruppen

VirksomhedBrancheNetværksmedlemMail
Big WebSpecialister i web- og mobilapps Marrtin Rylander marrtin@bigweb.dk
Bording DanmarkRådgivning og levering indenfor kommunikation Tina Baltzer tb@bording.dk
CESCOMIT-sikkerhed, drift og infrastruktur Allan Lind al@cescom.dk
CowiRådgivningChristian Kjærgaardcnkd@cowi.dk
Effekt AdvokaterAdvokatClaus Moldtcm@effekt-law.dk
Flex-Videovideo-reklamerPatrick Stillingkontakt@flex-video.dk
Fuglsang GardinerGardinerPer Fuglsangper@fuglsang-gardiner.dk
HustømrerneTømrerfirmaMads Skov Hjorthmsh@hustomrerne.dk
JKSVikar- og rekrutteringJeanette Møller Demuthjmd@jks.dk
Jobcenter AarhusJobcenterPia Barner Kasterpbak@aarhus.dk
JytasTømrerfirmaMartin Sørensenms@jytas.dk
Nodo AkitekterAkitektfirmaTorben Bonnetb@nodo.dk
Onlinesynlighed.dkOnline synlighedJohn Nielsenjohn@onlinesynlighed.dk
Restaurant AnkerRestaurationMarianne Frøkjærmarianne@meresmag.dk
Skousen VibyHvidevarerGudjon O. Smarasongos.skousen@outlook.dk
Sparekassen KronjyllandSparekassePeter Kaaruppkaa@sparkron.dk
T.E Service DørautomatikDørautomatikBrian Steensgaardbrian@teservice.dk
Tele-MarkTelemarketingsbureauMads E. Kudskmk@tele-mark.dk
VW RisskovbilforhandlerSøren Hagelquistsoha@vw-aarhus.dk
VinkyperenVin og alkoholAnders P. Hansenanders@vinkyperen.dk